1

Öğrencimiz

Öğrencimiz, masanın en önemli ayağını oluşturuyor. Çünkü onun amacına ulaşma isteği, diğer ayakların hepsine ilham veriyor, onları güçlendiriyor.

2

Öğretmenlerimiz

Öğretmen yaklaşımı hem eğitim hayatımızın hem de gelecekteki hayatımızın en önemli yol göstericilerinden birini oluşturuyor. Öğretmenlerimiz, öğrencinin neyi nasıl öğrenmesi gerektiğinden, gideceği yola hangi stratejiyle ilerlemesi gerektiğini bulmasına kadar fark yaratan yaklaşımlar sağlıyor. Matematik, Fizik, Kimya, Edebiyat ya da aklınıza gelen tüm dersler aslında bu ana yöntem üzerinden öğrenilirse ders olmaktan çıkıp hayat öğretisine dönüşüyor. İşte bizim yaptığımızda tam olarak bu…

3

Velilerimiz

Öğrencimizin geleceğine uzanan yoldaki sınırsız merdivenlerde zaman zaman desteğe ihtiyacı oluyor. Bu noktada ailelerimiz devreye giriyor. ‘Hadi hadici aileler’, ya da ‘kıyaslayıcı ailelerden’ bahsetmiyoruz. Biz her insanın biricikliğini ve motivasyon kaynaklarının da farklılığını en baştan kabul ediyoruz. O yüzden doğru zamanda, doğru desteği sunabilmeniz için sizlerle de birlikte yöntemlerimizi çocuğumuza göre uyarlıyoruz.

4

Eğitim yöntemlerimiz

3GEN Eğitim Kurumlarında farkı yaratan iki temel gerçeğimiz var. Biri öğrencimizin yatkınlığının hangi yönde olduğunu keşfetmek diğeri de ona uygun olan yöntemi uygulamak. Bizi farklı kılan da tam olarak bu… 20 yılı geçen eğitim tecrübemiz ile yöntemlerimizin ne ölçüde işe yaradığını biz değil, istediği geleceğe ulaşan çocuklarımız anlatıyor.

Sohbet penceresi aç
💬 Canlı Destek
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?